Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt79848/domeenid/www.raieteenus.ee/htdocs/index.php:4) in /data01/virt79848/domeenid/www.raieteenus.ee/htdocs/wp-content/plugins/sg-cachepress/core/Supercacher/Supercacher_Helper.php on line 46

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt79848/domeenid/www.raieteenus.ee/htdocs/index.php:4) in /data01/virt79848/domeenid/www.raieteenus.ee/htdocs/wp-content/plugins/sg-cachepress/core/Supercacher/Supercacher_Helper.php on line 70
Metsa ost – K&K METS OÜ. Sinu usaldusväärne partner metsa müümisel

Metsa ost – K&K METS OÜ

Soovid müüa oma metsa? Võta meiega ühendust! Metsa ost üle Eesti!

Metsa müümiseks on kaks viisi:

 • Metsakinnistu müümine tervikuna – müüakse nii metsamaa kui ka seal kasvav mets; tegemist on notariaalse tehinguga.
 • Raieõiguse müümine – müüakse vaid kinnistul kasvav puistu koos selle majandamise õigusega; metsamaa jääb omanikule alles; tegemist pole notariaalse tehinguga.

Sinu tulusaim viis metsa müümiseks on müüa metsakinnistu tervikuna koos seal kasvava metsaga. Lisaks on see Sulle kõige kasulikum ja hõlpsam moodus juhul, kui Sul pole piisavat teadmistepagasit metsa jätkusuutlikust majandamisest, kui Sa pole huvitatud oma metsa majandamisse investeerimisest või metsakinnistu omamisest.

 

Millist metsa me ostame?

 

Paindliku ettevõttena oleme Sinu soovide suhtes vastutulelikud ning püüame koos leida Sinu jaoks kõige sobilikuma lahenduse. Ostame:

 • Raieküpset metsa;
 • Keskealist metsa;
 • Noorendikke;
 • Raiutud metsamaad (täielik või osaline raie);
 • Hüpoteegiga koormatud metsakinnistuid.

Millistest teguritest sõltub Sinu metsa hind?

 • Metsa vanuselisest ja liigilisest koosseisust;
 • Kinnistu asukohast, suurusest ja ligipääsetavusest;
 • Puidu kvaliteedist;
 • Kasvava metsa tagavarast.

Metsaomanikule on oluline teada, mis tema metsa reaalne turuväärtus on, seega on hea mõte igapäevaselt metsaga töötava ettevõttega konsulteerida või tellida metsa hindamine mõnelt sõltumatult metsahindajalt.

Metsakinnistu müümisel metsandusettevõttele maksustatakse tehingust saadav tulu tulumaksuga. Tulu tähendab summat, mis jääb metsamaa ostu- ja müügihinna vahele. Küsi lisainfot, vastame heameelega!

 

Kes meie oleme?

Oleme usaldusväärne ja kogenud ettevõte, kel on tugevad koostööpartnerid nii metsa- kui ka põllumajandussektoris. Meie meeskond koosneb oma ala spetsialistidest, kes suudavad operatiivselt ja professionaalselt leida vajalikud lahendused. Meil on alati Sinu jaoks aega!

Meie jaoks on oluline suhtuda metsa vastutustundlikkusega, et kindlustada metsade elujõulisus, uuenemisvõime ja kestvus läbi aja. Pakume Sulle kompetentset ja efektiivset asjaajamist, õiglast turuhinda ja asjatundlikku abi juriidiliste küsimuste lahendamisel. Teeme kindlaks, et Sinu metsamaa müümisprotsess oleks läbipaistev ja hõlpsasti mõistetav!

Lisaks tuleme tarvidusel isiklikult kohale, et üle vaadata müügiks pakutav metsakinnistu ning müügitingimused metsakinnistu omanikuga läbi arutada. Ostetud metsakinnistul kasvavat metsakooslust majandame heaperemehelikult ja jätkusuutlikult vastavalt Eesti Vabariigi metsaseadusele.

Esimene samm metsakinnistu müümiseks on ostupakkumise tegemine. Selleks võta meiega ühendust ja küsi hinnapakkumist. Vastame meeleldi kõigile Sinu küsimustele!

+372 5301 5352

Helista meile

Pargi tänav 3

Meie aadress

K&K METS OÜ - Kõik õigused kaitstud

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile ja küsi päringut. Vastame Teile kuni kahe tööpäeva jooksul. Kui on kiired küsimused, siis kindlasti helistage meile.

Valige teenus