Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt79848/domeenid/www.raieteenus.ee/htdocs/index.php:4) in /data01/virt79848/domeenid/www.raieteenus.ee/htdocs/wp-content/plugins/sg-cachepress/core/Supercacher/Supercacher_Helper.php on line 46

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt79848/domeenid/www.raieteenus.ee/htdocs/index.php:4) in /data01/virt79848/domeenid/www.raieteenus.ee/htdocs/wp-content/plugins/sg-cachepress/core/Supercacher/Supercacher_Helper.php on line 70
Raieõiguse ost turu parima hinnaga. Parim võimalik hind Teie metsa eest!

Raigeõiguse ost turu parima hinnaga

Ostame Sinu metsa raieõiguse suurepärase hinnaga! 

 

Raieõiguse ost/müük tähendab seda, et omanik müüb oma kinnistul kasvava metsa ja selle majandamise õiguse. Maa jääb endiselt metsaomaniku valdusse.

Puistu raieõiguse ostja võtab üle raietööde korraldamise ja metsas oleva puidu realiseerimise ülesande. See võimaldab metsaomanikul metsa tulu teenides vähese vaevaga jätkusuutlikult majandada.

Puistud vajavad teatud aja tagant metsauuendust ja raiet. Sulle on optimaalseim müüa metsa raieõigused sobival ajal – siis, kui mets on raieks õiges vanuses ja saadava puidu kvaliteet on kõrgeim. Parim meetod selleks on müüa puistu raieõigused professionaalsele firmale. Kuna pärast raieõiguse müüki jääb maa endiselt Sinule, on raieõigused ostnud firma usaldusväärsus ja kogemus olulised tagamaks, et läbiviidud raietööde tulemus oleks heakvaliteediline.

Oleme turul olnud mitmeid aastaid, tänu millele on meil hinnaline kogemuste pagas, usaldusväärsed koostööpartnerid, palju edukalt läbiviidud ostu-müügitehinguid ja rahulolevad kliendid. Põhineme Eesti Vabariigi metsaseadusele ja majandame Sinu metsa parimaid tavasid silmas pidades, et kindlustada metsade elujõulisus ka tulevastele põlvedele. Meie professionaalsed metsameistrid viivad raietöid läbi hoolivalt, kõrgeima kvaliteediga ja jätkusuutlikkuse põhimõtteid silmas pidades. Lisaks korrastame pärast raie lõppu ja metsa väljavedu ka laoplatsid ja metsasihid.

Võta meiega julgelt ühendust ning küsi hinnapakkumist!

 

Raieõiguse ost ja selle ostuprotsess 

 

1. Võta hinnapakkumise saamiseks meiega ühendust! Vaatame üle vajalikud dokumendid: metsateatise olemasolu ja omandit tõendavad dokumendid. Tarvidusel abistame Sind metsamajandamiskava koostamisel ja anname juhiseid teiste dokumentide kordaajamiseks.

2. Hindame metsa koosseisu, teeme hinnapakkumise. Hindame puude koosseisu, liigilist tagavara, mahtu ja kvaliteeti, mille põhjal teeme hinnapakkumise.

3. Sõlmime lepingu. Pärast tingimustes kokkuleppele jõudmist sõlmime ostu-müügilepingu.

4. Ettemaks raieõiguse väärtusest. Raieõigust saab müüa kahel erineval viisil. Tasume ettemaksu vastavalt valitud tehinguviisile:

a) Raieõiguse võõrandamine fikseeritud hinnaga – summa lepitakse kokku enne raieõiguse ostu ja tasutakse enne raietööde algust;

b) Raieõiguse võõrandamine väljatuleku alusel – raieteenuse ja sortimentide tihumeetri hind lepitakse enne raietööde algust kokku; pärast puidu koguse selgumist ja realiseerimist tasutakse lõplik summa. Enne raietööde algust tasutakse kokkulepitud ettemaks.

5. Raietööde läbiviimine.

6. Puidu ladustamine ja äravedu.

7. Taasmetsastamine.

8. Lõpparveldus.

+372 5301 5352

Helista meile

Pargi tänav 3

Meie aadress

K&K METS OÜ - Kõik õigused kaitstud

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile ja küsi päringut. Vastame Teile kuni kahe tööpäeva jooksul. Kui on kiired küsimused, siis kindlasti helistage meile.

Valige teenus